KONST / Litografier / Färglitografier 15978485
nr 1597 8485
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad ea, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 13x18 cm, yttermått inklusive ram: 25x36 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:08:28
700 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe